| Brand Name | SUNLU |
|---|---|
| Additional Features | 2kg total, tangle-free |
| Manufacturer Part Number | SLUS-PLA-BK+WT-1KG*2-NEW |
| Manufacturer | SUNLUGW |
| Number of Items | 2 |
| Model Number | PLA Filament 2kg |
| Warranty Description | 1 |
| Material Type | PLA Filament 1.75mm |
| Color | 2kg Pla Black+white |
| Item Weight | 2 Kilograms |
| Item Diameter | 1.75 Millimeters |